Pozwól nam przygotować dla Ciebie indywidualną ofertę, dostosowaną do możliwości finansowych Twojej szkoły!

Skontaktuj się z nami:

+48 501 874 882

prymus@prymus.info

Jak zamówić e-dziennik?

Zobacz, jak w 3 prostych krokach zamówić elektroniczny dziennik Prymus.info:

Krok 1
Skontaktuj się z nami w celu ustalenia indywidualnej oferty na: prymus@prymus.info

Krok 2
Na swój e-mail otrzymasz wzór umowy na dostarczenie i utrzymanie Internetowego Dziennika Lekcyjnego Prymus.info, a my rozpoczniemy przygotowania do uruchomienia e-dziennika specjalnie dla Twojej szkoły.

Krok 3
Po upływie maksymalnie 3 dni e-dziennik jest gotowy do użycia!

Najczęściej zadawane pytania

1. E-dziennik Prymus.info spełnia wszystkie wymogi Ministerstwa Edukacji Narodowej odnośnie prowadzenia dokumentacji szkolnej w formie elektronicznej.
2. Dziennik elektroniczny Prymus.info jest obecnie najlepszym tego typu rozwiązaniem na rynku, świadczyć o tym może zadowolenie naszych klientów, jak również niezależna opinia uznanego czasopisma komputerowego PC WORLD.

Tak. E-dziennik Prymus.info posiada certyfikat zgodności z ustawą o ochronie danych osobowych przyznany przez kancelarię prawniczą Lex-Artist, ponadto w obrębie systemu dane są szyfrowane mocnym certyfikatem SSL (jak w przypadku dokonywania transakcji w bankowości elektronicznej).

Stosując się do zaleceń MEN, nasza firma zawiera ze szkoła tzw. umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych, a także przestrzega procedur wynikających z „Ustawy o ochronie danych osobowych”. Dodatkowo, e-dziennik Prymus.info posiada certyfikat zaświadczający o zgodności systemu z ustawą o ochronie danych osobowych.

Nie. Do obsługi e-dziennika wystarczy jedynie komputer z przeglądarką internetową i dostęp do Internetu. E-dziennik uruchomiony jest na naszych serwerach i odpowiedzialność za jego bezpieczne i poprawne funkcjonowanie spoczywa tylko i wyłącznie na naszej firmie.

Tak. Każdej szkole oferujemy założenie bezpłatnej, w pełni funkcjonalnej instancji testowej e-dziennika w celu sprawdzenia możliwości systemu (przez 30 dni). Zachęcamy również do zapoznania się z wersją demonstracyjną systemu znajdującą się tutaj.

Z przeprowadzonych badań wynika, że po wprowadzeniu e-dziennika w szkole, frekwencja na zebraniach wzrosła, gdyż rodzice byli bezpośrednio informowani o nadchodzącym zebraniu.

Jeśli chcesz zalogować się na swoje konto w e-dzienniku Prymus.info, poproś wychowawcę klasy o kartkę z loginem, hasłem i adresem e-dziennika Twojej szkoły. Jeśli nie pamiętasz adresu instancji e-dziennika skorzystaj z formularza kontaktowego i prześlij nam swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz pełną nazwę szkoły, a otrzymasz adres do instancji e-dziennika.

Nasza strona wykorzystuje do sprawniejszego działania pliki cookie (tzw. ciasteczka).Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności